Kurzy

Jazyková škola Aliz je vzdelávacia inštitúcia zaoberajúca sa výukou cudzích jazykov,  ktorá zamestnáva lektorov s kvalitným jazykovým vzdelaním.

Naše jazykové kurzy sú zamerané na praktickú stránku jazyka – hovorenie a porozumenie,  teda na to, čo najviac potrebujete v každodennom živote. Jazyky sa tak učíte rýchlo, jednoducho a prirodzenou cestou.

Náš úspech dosahujeme jednoznačnou orientáciou na kvalitu výučby a poskytovaných služieb. Veľký dôraz preto kladieme na výber a rovnako systematický tréning našich lektorov. Prostredníctvom toho sme schopní zabezpečiť naše ciele a naučiť našich študentov anglicky oveľa rýchlejšie v porovnaní s ostatnými metódami a školami.

Viac informácii nájdete na http://www.callan.co.uk/

Škola sa špecializuje aj na nemecký, francúzsky,  španielský,  talianský a ruský jazyk a výučbu pre širokú vrstvu obyvateľstva. Klienti si môžu vybrať zo širokej ponuky poskytovaných študijných programov a vo všetkých vedomostných úrovniach od začiatočníkov až po pokročilých. Naši lektori sa svojim profesionálnym,  priateľským a tvorivým prístupom zameriavajú na vytvorenie podmienok pre efektívne rozvíjanie Vašich jazykových schopností.